Centrum Kultury Wilanów

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasaż Twórczości Wilanowskiej

Email Drukuj PDF

 

POBIERZ REGULAMIN

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

Od jesieni 2016 r. Dom Pracy Twórczej w Powsinie będzie nie tylko miejscem unikalnych na skalę warszawską wydarzeń etnograficznych, takich jak Powsińskie Dożynki czy Powsińskie Wieczornice, oraz miejscem różnorakich warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stanie się również Domem Pasażu Twórczości Wilanowskiej, czyli cyklicznych, otwartych dla publiczności spotkań autorskich z twórcami reprezentującymi różne dziedziny kultury i sztuki. Inicjatorem i organizatorem „Pasażu” jest Centrum Kultury Wilanów.
– Mamy nadzieję, że spotkania te odkryją utalentowanych artystów, którzy wydają na świat wartościowe, godne pokazania teksty literackie, obrazy malarskie, choreografie, utwory muzyczne, fotografie czy kadry filmowe i chcieliby przedstawić swoją pasję i jej efekty większemu gronu odbiorców. Publiczność „Pasażu” oznaczać będzie świadomych i aktywnych uczestników życia kulturalnego, którzy oczekują nie tylko głośnych wydarzeń artystycznych, ale poszukują również i potrafią docenić świeże, oryginalne, różnorodne w temacie i formie spojrzenie twórcze, prezentowane w kameralnym gronie. Chcemy przyciągnąć obie te grupy – twórców i odbiorców, dając im okazję do wzajemnego poznania się i inspirowania, umożliwiając wymianę doświadczeń i opinii – ideę projektu opisuje Centrum Kultury Wilanów.
Kryteriami uczestnictwa w projekcie są: związek z Wilanowem; radość, zaangażowanie i profesjonalizm w tworzeniu, które dostrzega się w wysokiej jakości pod względem technicznym i artystycznym dziełach… dziełach, do których prezentujący się twórca ma wszelkie prawa autorskie i majątkowe; ciekawy, nieszablonowy pomysł na prezentację podczas spotkania. O zakwalifikowaniu i zaproszeniu artysty do przeprowadzenia autorskiego spotkania w ramach „Pasażu Twórczości Wilanowskiej” decyduje wyłącznie Centrum Kultury Wilanów na podstawie zgromadzonych zgłoszeń.
Już dziś zapraszamy osoby w każdym wieku do kontaktu z Centrum Kultury Wilanów i zgłaszania swoich autorskich propozycji na koncert, wystawę czy wieczór literacki w Domu Pracy Twórczej na ul. Ptysiowej 3.

Centrum Kultury Wilanów
ul. Kolegiacka 3
02-960 Warszawa
www.kulturawilanow.pl
tel.: 22 651 98 20, 668 417 228
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Poznaj naszych twórców:

MICHAŁ PRZEWŁOCKI

tekst alternatywny

Centrum Kultury Wilanów
ul. Kolegiacka 3
02-960 Warszawa
tel. 668 417 228
tel. 22 651 98 20

Dom Pracy Twórczej
ul. Ptysiowa 3
02-968 Warszawa

Filia w Powsinie
ul. Przyczółkowa 27 A
02-968 Warszawa
22 648 22 24

 

nr konta:
02 1030 1508 0000 0005 5015 9007

w tytule przelewu prosimy podać nazwisko uczestnika, oraz nazwę zajęć i za jaki okres jest regulowana opłata.