Centrum Kultury Wilanów

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Projekty

Ciało, które masz – ciało, którym jesteś Projekt warsztatów ruchowych dla seniorów

Email Drukuj PDF

W październiku i w grudniu 2012 r. w ramach Wilanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyły się dwie serie warsztatów ruchowych „Ciało, które masz – ciało, którym jesteś”, realizowane w ramach Projektu Partnerskiego Grundtvig - European Laban Platform.

Więcej…

Szkoła Teledysków Plaster 2010

Email Drukuj PDFStało się! Po miesiącach ciężkiej pracy teledyski powstałe w ramach Szkoły Teledysków Plaster we współpracy z ODFem są gotowe do pokazania. Stanie się to 9 grudnia o godz. 18:30 w kinie Alchemia przy ul. Jezuickiej 4 w Warszawie. Zobaczymy dwa klipy powstałe do utworów Excipit Moniki Brodki i Popkultura jak żart Strasburgera LUCa, którym dziękujemy za otwartość i życzliwość.

Sekcja 30+

Email Drukuj PDF

W marcu 2010 roku minął rok, jak powstała „ Grupa 30+” pod kierownictwem Pana Roberta Woźniaka – Dyrektora Centrum Kultury Wilanów. Czas bogaty w różnego typu okolicznościowe imprezy, wycieczki, spotkania i rocznice, upłynął nam aktywnie i bardzo szybko. Jesteśmy tą młodszą sekcją, która w podobny sposób- jak zespół „ Powsinianie” chce kultywować tradycję i historię naszego chrześcijańskiego narodu: „ świadomości własnej przeszłości pomaga nam włączyć się w długi szereg pokoleń, by przekazać następnym wspólne dobro – Ojczyznę”- Jan Paweł II. Niech te słowa staną się motorem i siłą przewodnią do działania. Nasze pierwsze wspólne włączenie się, gdzie uczestniczyła cała grupa, miało charakter religijny. To w miesiącu maju- poświęconemu ku czci Najświętszej Marii Panny- modliliśmy się przy wiejskich kapliczkach. Później ognisko na łonie natury, smażenie kiełbasek, któremu towarzyszył śpiew pieśni religijnych i ludowych.

Więcej…

Warsztaty New Forms

Email Drukuj PDF

Pamiętacie MacGyvera, który przy pomocy gumki z majtek, opakowania musztardy i kilku spinaczy, potrafił zmontować broń masowego rażenia? Na pewno pamiętacie! A jeśli macie smykałkę do tworzenia podobnych konstrukcji (oczywiście nie chodzi o żadne bomby!), to Kreatywne Warsztaty Prze-twórcze są właśnie dla was! W sobotę 04.04.2009 o godz. 12:00 w filii Centrum Kultury Wilanów; Powsińskim Klubie Kultury przetwarzane będą wszelkie wytwory ludzkich rąk (dla przykładu: podczas zajęć lutowych z płyt winylowych powstawały zegary). Lepiej kreatywnie pomęczyć się w Wilanowskim Centrum Kultury niż spędzić weekend w centrum handlowym. No i zawsze przypadkiem może wam wyjść jakiś helikopter. MacGyverowi się to ponoć udało...

Strona 1 z 4

Centrum Kultury Wilanów
ul. Kolegiacka 3
02-960 Warszawa
tel. 668 417 228
tel. 22 651 98 20

Dom Pracy Twórczej
ul. Ptysiowa 3
02-968 Warszawa

Filia w Powsinie
ul. Przyczółkowa 27 A
02-968 Warszawa
22 648 22 24

 

nr konta:
02 1030 1508 0000 0005 5015 9007

w tytule przelewu prosimy podać nazwisko uczestnika, oraz nazwę zajęć i za jaki okres jest regulowana opłata.